عكس,بازيگران,مد و زيبايي
دل نوشته،عكس نوشته،عكس پروفايل،شعر كوتاه

پست

 

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


محسن رضايي براي شهيد احمد كاظمي +عكس به
گزارش مشرق، محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در اينستاگرام با نشر چهره يي از خويش در كنار سردار شهيد احمد كاظمي نوشت:
در سال ١٣۶٠ در عمليات نحوه القدس به قرارگاه آمد . راز و رويي خاك آلود و چشماني واضح و پر اميد داشت .

در عمليات آن‌گاه يعني فتح المبين سخت‌ترين بخش جبهه را عهده‌دار شد . نيروهايش را از تنگه‌اي صعب‌العبور به پشت لشكر دشمن رساند و فرمانده عراقي را اسير كرد .

در همه عمليات‌هاي بعدي، خط‌شكن و پيشرو بود . فرمانده قرارگاه حمزه سيدالشهدا (ع)، نيروي هوايي و نيروي زميني سپاه شد و سرانجام همپا با روستا بدن از شايسته ترين فرزندان ملت به آسمان‌ها مالامال گشود . هنوز نيز كه به ياد شهيد حاج احمد كاظمي مي‌افتم، غم دلتنگي، سراپاي وجودم را فرا مي‌گيرد .

 

 

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۷:۳۶ ] [ toptooop ] [ نظرات (0) ]

با حكم هادي مظفري مديركل هنرهاي تجسمي، احسان آقايي رييس موزه هنرهاي معاصر تهران شد .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از واحد ارتباطات اداره كل هنرهاي تجسمي، احسان آقايي با حكم هادي مظفري مديركل هنرهاي تجسمي به تيتر رييس موزه هنرهاي معاصر تهران منصوب شد .

در گوشه اي از حكم ايشان آمده است: با عنايت به شايستگي و تجربه شما به موجب اين حكم به عنوان مشاور من و رييس موزه هنرهاي معاصر تهران منصوب مي شويد . آرزو مي‌باشد در زمان جديد با منش رئيس تخصصي موزه و نمايش و معرفي هدفمند و پژوهش محور اثرها گنجينه و استفاده از ديدگاه ها تخصصي هنرمندان و صاحب و مالك نظران ،ظرفيتهاي موزه هنرهاي معاصر تهران در گستره هنر ملي و در ميان المللي بيش از پيش به منصه ظهور رسد .

احسان آقايي، سوابق قبلي در مدير موزه هنرهاي معاصر تهران و مدير هنرستان هنرهاي زيباي پسران را در كارنامه خود داراست .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۸:۴۷ ] [ toptooop ] [ نظرات (0) ]

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

 

ارثيه فرهنگي استان تهران در گفت‌وگو با عجم خبر داد كشف
سكه در پي كاوش‌ باستان شناسان در بازار حضرتي/اتمام عمل تا سه روز آينده نائب رئيس ارثيه فرهنگي استان تهران گفت: به طراوت اعلام كر‌ده‌اند كه يك سكه طي كاوش‌ باستان شناسان در بازار حضرتي كشف شده ميباشد .

كشف
سكه در پي كاوش‌ باستان شناسان در بازار حضرتي/اتمام فعاليت تا سه روز آينده محسن شيخ‌الاسلامي در گفت‌وگو با خبر نگار ميراث فرهنگي خبرگزاري فارس، در خصوص آخري شرايط باستان‌شناسي در بازار حضرتي گفت: كاوش‌ها كماكان ادامه داراست و هر روز يك شيء فرهنگي در آنجا پيدا مي‌گردد و اثر ها معماري كه در بازار حضرتي كشف گرديده يقيناً اثرها باروي شهر تهران و بقاياي اتاقك استقرار و نگهباني ميباشد .

وي با بيان اينكه يافته‌هاي باستان‌شناسي نشان مي‌دهد كه آثار معماري مربوط به عصر صفويه است، گفت: احتمال اين‌كه بقاياي بارويه صفويه در اين منطقه باشد، تقريباً متقن است . ضمن اين‌كه سفالينه‌هايي تا زمان پيش از مورخ هم كشف شده كه نشانه‌هاي استقرار و حيات در زمان پيش از تاريخ مي باشد .

نائب رئيس به جا مانده فرهنگي استان تهران تصريح كرد: اين‌كه يك شهر يا اين كه چيزي مشابه به آن در عصر صفويه در تحت اين بافت تاريخي وجود داشته باشد، محتمل هست اما يافته‌هاي باستان‌شناسي نياز به نظارت دارااست .

شيخ‌الاسلامي گفت: به تازگي اعلام كردند كه يك سكه نيز در اين كاوش‌ها پيدا شده ولي مي بايست صحبت‌هايي كه مي كنيم با حامي علمي و مستند باشد .

 

او در پاسخ به اين سوال كه آخر و عاقبت صاحب و مالك ملك در پي اين كاوش‌ها چه مي گردد گفت: با شهرداري سخن كرده‌ايم و قرار شده يك پوئن‌هايي به صاحب فروشگاه داده شود اين گمانه وجود دارااست به شكلي روي محل را بپوشانيم كه نيز چشم شود و هم صاحب و مالك مغازه بتواند به كارش ادامه دهد .

معاون ارثيه فرهنگي در جواب به اين سوال كه آيا مراد شما اين مي باشد كه مي‌خواهيد اين محل را به سايت موزه تبديل كنيد،‌گفت: شايد چيزي شبيه به اين باشد، به هر هم اكنون مردمان تهران دوست دارا هستند ببينند در اين حيطه چه خبر شده، عمل پژوهشي ظرف سه روز آتي تمام مي‌گردد اما قطعاً‌ تمهيدات امنيتي در اين باره اتخاذ خواهد شد .

او گفت: بخش اعظمي از مردم گمان مينمايند كه در اين محل سكه‌هاي طلا و جواهرات و يا ميراث گرانبهايي وجود دارد، از لحاظ تصور همگاني خبري نميباشد اما از حيث باستان‌شناسي و يافته‌هاي علمي خبرهاي زيادي در اين بخش از بازار حضرتي وجود داراست .

حدود يك ماه پيش بود كه صاحب يك دكان در راسته بازار حضرتي تهران، در برهه زماني گودبرداري چكيده از مغازه‌ خويش براي توليد زيرزمين، با تكه‌هاي سفال مواجه ميگردد .

شهرداري هر يك‌سري در مقطع آغاز كار از ميراث‌فرهنگي استعلام نمي كند ولي با كشف يافته‌هايي مانند سفال‌هاي رنگي و حتي تعدادي تكه استخوان پاي باستان‌شناسان اداره ميراث‌فرهنگي استان تهران به فروشگاه باز مي گردد .

انتهاي

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي


پيام/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۱:۴۹ ] [ toptooop ] [ نظرات (0) ]

روحاني
طوسي ميگويد
در‌صورتي‌كه بيند كه چپ گرديده است و امور به سمت چپ مي كرد، دليل كه كارهاي پوشيده نمايد و حاجتش روا شود، خاصه كه كارزار به دست چپ نمايد . در حالتي كه بيند كه دست ها را به سوزن نيل كرده است، دليل كه همتش بر ياد دادن علم و علم هست و بلندي حال . در صورتيكه بيند كه دستش بريده گرديد و ندانست كه دست راست مي باشد يا اين كه چپ، برهان است وي را مصيبتي رسد، از مرگ برادر يا فرزند يا اين كه انباز اگ ربيند كه دست وي بزرگتر يا اين كه توانمند خيس از آن شد كه است، دليل ميباشد بر قوت حال و روز آن كسان كه ياد كرده شد . در حالتي كه بيند كه زيرا دستش بريده شد قرآن مي خواند، ادله مي باشد كه دست از عصيان بازدارد و حرام نكند و راه و روش خير و خوبي نمايد و بعضي از معبران گويند: دست برش دادن در خواب، برهان بر قدمت دراز و عيش خوش نمايد . در شراي بيند كه دست راست او ببريدند از بهر گناه، عامل كه دروغگو و بي امانت مي باشد .

عكس نوشته

عكس پروفايل

تعبيرخواب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۵:۴۸ ] [ toptooop ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب